Vítejte na stránkách společnosti HSP Partners. Specializujeme se na prodej hydraulických nádrží pro nákladní vozidla a pracovní stroje. Vyberte si z nejširší nabídky na českém trhu. Podívejte se na náš sortiment.

Široký sortiment materiálů a provedení.

Návrh hydraulických systémů.

Odborné poradenství.

Krátké dodací lhůty.

Hydraulické nádrže - HSPPartners
 

Kvalitní olejové nádrže pro nákladní automobily

Jsme oficiální dodavatel špičkových nádrží od světového výrobce Padoan. Hydraulické nádrže Padoan jsou vhodné pro nákladní automobily IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES, RENAULT, DAF, VOLVO, TATRA, NISSAN, AVIA a další užitková vozidla i pracovní stroje.

Nabízíme lehké hliníkové, železné i odolné nerezové nádrže na oleje s objemem 70 až 400 litrů. Konstrukční provedení umožňuje instalace nádrží za kabinu i na šasi vozidla. Díky tomu jsou boční nádrže dobře přístupné a zároveň chráněné vůči poškození.

Nejprodávanější nádrže:

Součástí našich služeb je kompletní návrh hydraulických systémů, včetně vhodného objemu nádrží, konstrukčních materiálů i optimálního umístění hydraulické nádrže.

„Potřebuješ navrhnout hydraulický systém pro nákladní vůz? Svěř se do rukou specialistů z HSP Partners.“

Široká nabídka příslušenství

Náš prodej zahrnuje bohatý sortiment příslušenství. Vyberte si doplňkové komponenty, konzole a držáky nádrží, upínací i pryžové pásky a další příslušenství, které umožňuje boční umístění na šasi či za kabinu vozidla. Sklad zboží a sídlo společnosti HSP Partners naleznete ve městě Krnov, působíme ale po celé České republice.

Vyberte si kvalitní hydraulické nádrže

Vyberte si hydraulické nádrže Padoan podle požadovaného objemu nebo rozměrů. A pokud nevíte, která nádrž na oleje bude ta práva, kontaktujte nás. Vždy vám rádi pomůžeme s výběrem.

„Modernizuješ vozový park? Hledáš odolné nádrže na oleje? Zavolej nám a spolupracuj s profesionály v oboru.“